Konkursy Podczas Posnania Bike Parade

03.06.2015

Podczas Posnania Bike Parade odbędą się 2 konkursy na najlepszą stylizację uczestnika pardy. Jeden rozegra się w realu, a drugi na Fanpage'u Facebook Ludzie Posnania

Konkurs Stylowo na Rowerze − Posnania Bike Parade
Stylowo na Rowerze to konkurs na najlepiej wystylizowanego uczestnika Posnania Bike Parade. O pełnych godzinach: 13, 14 i 15, jury konkursowe wyróżni osoby, które przygotują się do udziału w paradzie i zaprezentują najoryginalniejsze rowerowe stylizacje.
Podczas trwania parady i pikniku na Plaży Miejskiej obiektyw aparatu fotograficznego będzie towarzyszył uczestnikom, tak by wyłonić szczęśliwych zwycięzców.
Dla osób, które dołączą do Posnania Bike Parade dopiero na Plaży Miejskiej przewidziane jest specjalne stoisko Fashion School, na którym będą mogli oni skorzystać z porad stylistów, a także przebrać się i wziąć udział w konkursie.
Informacje o wytypowanych przez jury konkursu zwycięzcach będą wyświetlane na scenie oraz popłyną z megafonów podczas pikniku.
Autorki i autorzy 3 zwycięskich stylizacji otrzymają eleganckie kosze piknikowe – niezbędny ekwipunek każdego stylowego rowerzysty i rowerzystki.

Konkurs Stylowo na Rowerze − #LudziePosnania
Stylowo na Rowerze to konkurs Facebookowy towarzyszący wydarzeniu Posnania Bike Parade, który rozpocznie się w dniu parady, tj. 21 czerwca, i potrwa do środy 24 czerwca br.
Jeśli lubisz dobrze wyglądać w każdej sytuacji, a przejażdżka rowerem jest dla Ciebie doskonałą okazją do tego, aby wyrazić swój indywidualny styl i osobowość ubiorem, to ten konkurs został zorganizowany właśnie dla Ciebie. Co trzeba zrobić, aby wziąć w nim udział?
#1. Zarejestrować swój udział w Paradzie na stronie Posnania Bike Parade.
#2. Zaakceptować regulamin konkursu znajdujący się w notatkach profilu, wpisując w komentarzu znajdującym się pod nim „Akceptuję”.
#3. Umieścić na swoim profilu zdjęcie przygotowanej przez siebie stylizacji do jazdy na rowerze i oznaczyć je hashtagami #LudziePosnania oraz #PosnaniaBikeParade.
Wszystkie oznaczone w ten sposób zdjęcia będą wyświetlane na profilu @LudziePosnania, na którym internauci będą na nie głosować poprzez kliknięcie przycisku Lubię to!
Autorom 10 zdjęć z największą liczbą lajków jury, w którego skład wejdą fotograf, stylista oraz przedstawiciel sponsora, przyzna kolejne miejsca. Wszyscy zwycięzcy otrzymają atrakcyjne nagrody rowerowe, a o szczegółach odbioru nagrody powiadomimy ich w wiadomości prywatnej.

Nagroda główna – kultowy rower miejski − Electra Purple  (x 1).
Podczas przejażdżki zadasz szyku dzięki pięknym wzorom tej wyjątkowej Electry. Opatentowana technologia Flat Foot Technology® sprawia, że jazda na tym rowerze to przyjemność
i wyjątkowy komfort niezależnie od wzrostu.
Nagroda II stopnia − stylowa sakwa rowerowa Bike Belle Casablanca  (x 2).
Nagroda III stopnia − zestaw stylowych akcesoriów rowerowych: kosza rowerowego, pokrowców na siodełko oraz uchwytów kierownicy, (x 7).